Wyróżnienie od Ojca ZałożycielaNagroda czy kara?


Konkurs jesienny, literacki, się skończył a nagrody zostały przyznane. Osobiście obłowiłem się i zostałem pokarany: „zdekompletowanym ekskluzywnym zestawem biurkowym przeznaczonym na odpad”. Czekając na przesyłkę cały czas zastanawiałem się cóż to takiego. Listonosz przyszedł, przyniósł sporą, ciężką przesyłkę. Rozpakowałem ją a na ustach mych śmiech zawitał. Wiedziałem, że z nagrody zrobię użytek. Zastanawiałem się tylko, gdzie najlepiej spełni swoją funkcję. Tym oto sposobem zacząłem robić przymiarki do nowych miejsc.

Mógłbym go oczywiście włożyć wśród nagrody i się cieszyć jego widokiem. Lecz taki zestawik by się tam chyba marnował a postępowanie me było by próżne i pełne grzechu.


Wiatrówki to nasze hobby, wyróżnienie od Ojca Założyciela
Zestaw biurkowy wśród nagród


Jako kącik modlitewny zestaw też by służył. Na pewno uporządkowało by to pewne rzeczy w sposób fizyczny i duchowy. Sumienie me byłoby spokojniejsze.


Wiatrówki to nasze hobby, wyróżnienie od Ojca Założyciela
Zestaw jako kącik modlitweny


Po dłuższym namyśle stwierdziłem, że można też oczyścić się w sposób fizyczny. Łazienka to miejsce przeznaczone do tego jest. Jako, że dawno wygląd jej się nie zmieniał, to taki zestawik by to zmienił. Awangardowy styl, do pozazdroszczenia przez innych. Nietypowa mydelniczka, jak i kubek na szczoteczki, a pasty do zębów w końcu w jednym miejscu są.


Wiatrówki to nasze hobby, wyróżnienie od Ojca Założyciela
Zestawik odwiedził łazienkę


Jeśli dbamy o wygląd fizyczny, to i dobrą strawę trzeba się zatroszczyć. Tak, dzięki zestawikowi wszystko co ważne w kuchni będzie dobrze przechowywane i będzie na swoim miejscu. Sztuczce pod ręką, do smarowania masełka fajny nożyk, a przyprawy nie będą już porozrzucane na stole.


Wiatrówki to nasze hobby, wyróżnienie od Ojca Założyciela
Zestawik opanował kuchnię


Każdy ma swoje skarby. Przeważnie są one zachomikowane w wielu miejscach. Taki zestawik by to wszystko uporządkował. Nikt by nie wpadł na to, co może tajemnicza skrzyneczka w sobie skrywać.


Wiatrówki to nasze hobby, wyróżnienie od Ojca Założyciela
Zestawik skrywa skarby


Gdy już emocje odeszły ode mnie gdzieś tam hen daleko, stwierdziłem, że najlepiej sprawdzi się zestawik na biurku. Tak to była jedynie słuszna i właściwa decyzja. Karteczki bardziej i mniej potrzebne w jednym miejscu są. Jest czym korespondencje otwierać, gdzie pisadła trzymać i na czym złote myśli zapisywać.


Wiatrówki to nasze hobby, wyróżnienie od Ojca Założyciela
Zestawik i biureczko


Osoba ma bardzo się ucieszyła z faktu, że coś wygrałem. Zestaw biurkowy świetnie się sprawdza. Uporządkował on pewne rzeczy w mym życiu. Dziękować sponsorom i darczyńcom za nagrodę.


Autor: Piotr "misior" Krzyszkowski
Zdjęcia: autor


Czyli że to

Czyli że to nagrodo-wyróżnienie  jest super-hiper-mega-ekstra uniwersalny(a)


850 AirMagnum +Blog 6-24x50 AOE

portret użytkownika Konr4DiX

To juz koniec ??

Naszego konkursu literacko-jesniennego ?? ;] A Gdzie wyniki ?? Chciałbym pogratulować zwycieżcom :) Bo sam napewno tam nie zaistnieje.. :)


Pokorny Ancymon..

portret użytkownika mmajstruk

Nie, to nie koniec

No nie bądź taki niecierpliwy. To artykuł który "spadł" z konkursu literacko-strzleckiego, ale... wiosennego!


Ojciec Założyciel"By jednak odpowiedzić wprost co PFTA zrobiło, odpowiem - mogło więcej, ale z pewnością nie jest tak, że nie zrobiło nic." - WemarOjciec Donosiciel
Nosił wilk razy kilka, donieśli na Miłka...

portret użytkownika Konr4DiX

To trzeba bylo tak odrazu :)

To trzeba bylo tak odrazu :) Jestem spokojny, a cierpliwosc do moja pierwsza cnota...Gratulacje dla wygranych z góry slę..


Pokorny Ancymon..

Mam farta, bo ja od OZ

Mam farta, bo ja od OZ dostałem słowną nagrodę (wirtualną) i też nie wiem po jakiego grzyba aleć zawsze to nagroda!!