Odszedł twórca portalu Giwera.pl


13 listopada, po ciężkiej chorobie, zmarł Krzysztof Wiszniewski. Miał 38 lat. Wczoraj, na Cmentarzu Bródnowskim, pożegnaliśmy naszego strzeleckiego Kolegę, znanego głównie jako twórca portalu Giwera.pl. Pozostawił w żalu Żonę, Córkę, rodzinę, małe ale wierne grono przyjaciół.


Wiatrówki to nasze hobby, zmarł Krzysztof Wiszniewski


Krzysztof Wiszniewski był autorem wielu artykułów o broni i strzelectwie. Był redaktorem "Colta", współtwórcą "Strzału", pisał do "Arsenału". Szeroko znany jest jako twórca portalu Giwera.pl, największego i najbardziej popularnego portalu strzeleckiego w Polsce. Był członkiem zarządu Polskiego Związku Strzelectwa Praktycznego oraz wspóltwórcą "Ligi Sportera".

Tak ciężko jest pisać o Krzyśku w czasie przeszłym.

Miałem przyjemność poznać go wiele lat temu. Spędziliśmy wiele godzin dyskutując na temat dostępu do broni w Polsce. Jego poglądy były jednoznaczne, "konserwatywne". Jego działania na polu strzelectwa miały jeden cel: doprowadzić do normalnego dostępu do broni w Polsce. Pracował ciężko, pomimo postępującej choroby wytrwale dążył do celu.
Będzie nam brakowałe Jego zaangażowania, jego pracy. Dobrej, potrzebnej nam, strzelcom, pracy.
Pożegnaliśmy Krzyśka wczoraj w imieniu nas wszystkich, zbierających się przy Airguns.pl. Pożegnaliśmy z ogromnym żalem - pracował dla nas, pracował za nas. Dawał nam dużo, nic nie brał w zamian.
Tak trudno napisać "był". Znalazł ukojenie w bólu, pozostawiając nam pamięć. Jesteśmy Krzyśkowi winni pamięć i szacunek.
Nie ma nikogo, kto by Go zastąpił.

Spoczywaj w pokoju, Krzyśku. Nie zapomnimy o Tobie.


...

[*] [*] [*] [*] [*]


portret użytkownika eclip2

....

[*]


...+BT3-9x40DOA600
Hatsan55(II)
Łucznik wz.70 1975

portret użytkownika D-espero

.....

[*]


D-espero - Strzelanie - sztuka powtarzania błędów :-)

[*]

[*]


... było