"Ostatnia instancja" poznaje "Ostatnie odwołanie"


Nie powiem, żebym zdziwił się, odebrawszy telefon zapraszający do udzielenia wywiadu dla Polsat News. Bynajmniej nie z powodu wrodzonego poczucia własnej wartości... ale przecież kto zna lepiej temat "Rozporządzenia Millera"? Pani redaktor Danuta Nowakowska miała tylko drobny problem - chciała nakręcić strzelanie z wiatrówek na jakiejś strzelnicy, no i... oczywiście mogliśmy jej pomóc. Z przyjemnością.

Tak oto 5 stycznia 2009 r. stawiliśmy się na strzelnicy. Ludzie "z łapanki" urządzonej wśród członków Ferajny. Kurierex, Miki i Mincerz stawili się zwarci i gotowi, sprzęt w bagażniku, ZKS udzielił nieodpłatnie strzelnicy. Wszystko poszło szybko, sprawnie, ku mojemu zdumieniu - całkowicie naturalnie i profesjonalnie. Cóż, skromnie powiem, że jesteśmy po prostu najlepsi. Niestety, materiał zdjęciowy jest skromny, wszak to nas filmowano...


Wiatrówki to nasze hobby, Polsat News na strzelnicy ZKS


Zapraszamy serdecznie do oglądania programu "Ostatnia instancja" poświęconego "Rozporządzeniu Millera", Polsat News, 26 stycznia, 17.40.


Czytaj całość...


Brawo!

Może dzięki temu materiałowi w Polsacie, choć w części ludzie przestaną dostrzegać w nas "wariatów strzelających z okna do ludzi", a zaczną widzieć osoby dla których strzelectwo to hobby lub pasja życiowa. Dobra robota!


a na..

A na kolejne nagranie biorę swoją "małą Anayah".. strzał z cp w kal .62 będzie na pewno niezapomnianym wrażeniem.. bardziej niż jakieś słabiutkie "nitro".. :)

Guns don't kill people - people kill people.


<p>Guns don't kill people - people kill people.</p>