"Ostatnia instancja", Polsat News, dziś o 17.30


Wiatrówki to nasze hobby.


Dzisiaj na kanale Polsat News, o 17.30 (no, oczywiście najpierw reklamy) rozpoczyna się program "Ostatnia instancja" poświęcony (nie)sławnemu "Rozporządzeniu Millera". Sprawa dotyczyć będzie handlu... ale także i posiadania wiatrówek. Goście w programie - nietuzinkowi.

Będzie Tomasz "Tsunamito" Wełnicki - prawnik, ekspert sejmowy ds. broni, znany z przeforsowania nowelizacji ustawy o broni i amunicji w postaci dla nas normalnej.

Będzie mec. Marzena Warpechowska - adwokat znana z wielu wygranych spraw postawionych na podstawie "Rozporządzenia Millera", a ostatnio - z "wykończenia" w pięknym stylu zarzutów postawionych Adamowi Pindlowi.

Będzie Pani Poseł Hanna Zdanowska, znana z odkrywczej interpelacji numer 6724 w sprawie regulacji dotyczących posiadania i używania wiatrówek. Uwaga! Znana już jest odpowiedź udzielona Pani Poseł! Opublikujemy ją jednak dopiero po programie.

Będzie oczywiście przewijał się Łukasz "Lukass" Matuszczak, właściciel firmy Kolba.pl, ofiara DWÓCH procesów wytoczonych na podstawie "Rozporządzenia Millera" (a szykuje się już TRZECI!), będzie (a jakże!) Airguns.pl, co już zapowiadaliśmy.

Kogo nie będzie?

Nie będzie dr Zbigniewa Wrony - Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, byłego Dyrektora Departamentu Prawnego MSWiA, dzięki którego osobistemu zaangażowaniu i poświęceniu "Rozporządzenie Millera" powstało, weszło w życie... i nie zostało odwołane.

Nie będzie Andrzeja Kliszewskiego, właściciela firmy "AK Hobby", który chętnie skorzystał z pomocy środowiska by obronić się przed zarzutami, potawionymi na podstawie rzeczonego rozporządzenia, po to by później zrobić wszystko, by istnienie "Rozporządzenie Millera" nie było przez to środowisko zagrożone.

Oczywiście nie będzie także PFTA zbyt zajętej propagowaniem strzelectwa, Wneka zbyt zajętego pisaniem listu otwartego od środowiska do Pani Poseł Zdanowskiej, no i największego, jedynego opiniotwórczego forum w Polsce, zbyt zajętego dyskusją co w ogóle zrobić.

Po czynach ich poznacie...


Proszę Państwa, zapraszamy by siadać do telewizorków i oglądać. A potem napisać do Polsatu co sądzicie na ten temat - niech wiedzą, że kogoś to jeszcze obchodzi...
Akcja Ludzie listy piszą trwa!

Temat oczywiście jest już roztrząsany na Forum, zajawka programu była puszczona już w Polsacie.


portret użytkownika ludwik

Uzytkownikow wiatrowek zapraszamy do telewizorkow.

Nie mam niestety'od reki dostepu" dostepu do Polsat News.

Moze ktos w skrocie napisze,jak przebiegla dyskusja,jakie padly wnioski itp.


portret użytkownika mmajstruk

Masz na forum.

Zajrzyj na forum.

http://www.airguns.pl/forum/viewtopic.php?t=1530


Ojciec Założyciel"Strzelanie to nie tylko zawody FT i aluminiowa kolekcja pucharkow z Auchan" - Konr4DiXOjciec Donosiciel
Nosił wilk razy kilka, donieśli na Miłka...

portret użytkownika ludwik

Uzytkownikow wiatrowek zapraszamy do telewizorkow.Obejrzalem,dziekuje za podpowiedz.

Nareszcie,rzetelnie przedstawiony problem.

A korzystajac z okazji-wszystkiego dobrego w dniu Urodzin!


Zapis programu

Przyjemnego oglądania.

tinyurl.com/rozporzadzenie-millera


Demokracja jest wtedy, kiedy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. Wolność jest wtedy, kiedy dobrze uzbrojona owca podważa wynik głosowania! (Benjamin Franklin)