Teleexpress o "Rozporządzeniu Millera"


Dzisiaj w Teleexpressie pojawił się temat Rozporządzenia Millera. Wystąpił Łukasz "Lukass" Matuszczak z Kolba.pl, widać Igiego z jego Dominatorem (rachunek Waltherowi wyślemy pocztą) oraz rękę Kurierexa ze Slavią (CZ nie płaci, to nie dostanie faktury).

Po Polsacie jest to kolejne telewizyjne przedstawienie tematu, oraz kolejna okazja by MSWiA tłumaczyło się przed mediami. Wkrótce zostanie złożony przez Specjalną Komisję Sejmową "Przyjazne Państwo" dezyderat poświęconego "Rozporządzeniu Millera", do tego dochodzi dość intensywna i ostra korespondencja, możemy więc spokojnie napisać, że MSWiA znajduje się pod mocną presją by zakończyć trwające pięć lat bezprawie.

Korzystając z okazji, składam podziękowanie dla ZKSu za udostępnienie strzelnicy, a chłopakom (Igi, Kurierex, Mincerz) za stawienie się w roli statystów. Największe podziękowania należą się jednak naszemu koledze, który walnie przyczynił się do powstania tej migawki, oraz Pani Redaktor Annie Krempaszance za zajęcie się tematem.

Dla tych, co ominęli program, można go obejrzeć tutaj.


No to czekam

No to ja jestem ciekawy jak to wszystko wyjdzie. Może warto by było jeszcze ten problem zgłosić do programów interwencyjnych typu "Uwaga" czy "Na celowniku".Myślę, że media mogą rozkręcić i przyśpieszyć trochę sytuację.

Pozdrawiam.


portret użytkownika misior

Materiał został puszczony

Zachęcam do obejrzenia:

http://www.tvp.pl/informacje/teleexpress/wideo/20022009-1700

 

Cicha woda brzegi rwie... :]

 


Dobrzy ludzie są zawsze przekonani, że mają rację. - Barbara Graham (stracona w San Quentin 3 września 1955)