Pistolet Walther P38 w wersji BB-gun


Crosman coraz śmielej wchodzi w niemiecki dotychczas rynek wiatrówek-replik CO2. W odróżnieniu od Umarexa, wiatrówki Crosmana nie występują oficjalnie jako repliki danego modelu czy marki - te ma wykupione Umarex. Nie przeszkadza to jednak w dalszym rozszerzaniu oferty. Co ciekawe, w tej chwili nowe modele tak Umarexa jak i Crosmana pochodzą z tej samej fabryki (HFC na Tajwanie), i mają zbliżoną budowę wewnętrzną - a magazynki są w pełni wymienne.

Nowa wiatrówka Crosman C41 to nic innego, tylko replika pistoletu Walther P38. Nie do końca ścisła, nazwa także inna (Walther należy do koncernu Umarex), jednak pistolet jaki jest, każdy widzi.
Oczywiście jest zasilany z naboju CO2 12 g, ma magazynek na 18 śrutów BB, lufa oczywiście gładka. Co ciekawe, wszystko wskazuje na to, że działa tylko w trybie DAO, czyli nie ma możliwości naciągnięcia kurka/bijnika przed strzałem.


Wiatrówki to nasze hobby. Nowa wiatrówka replika CO2 Crosman C41.


Dane techniczne:
- kaliber: 4.46 mm (BB)
- długość: 172 mm
- waga: 0.91 kg
- magazynek: 18 szt.

Nie wiadomo jeszcze kiedy Crosman C41 pojawi się w sprzedaży w Polsce, pewnie zwyczajowo po wakacjach. Cena powinna oscylować na poziomie 250-300 zł.


portret użytkownika eclip2

Jedna z paskudniejszych zabawek na CO2...

...jakie widziałem. Sam Walther P38 mi się podoba, ale wyglad materiałów, spasowanie i okładziny tej "repliki"... zgroza


...+BT3-9x40DOA600
Hatsan55(II)
Łucznik wz.70 1975

Ohyda

Nie podoba mi się ten typ pistoletu a w szczególności w tym ,,crosmanowym '' wykonaniu ,,odpust w parafii''


kosztuje 60$/szt. - czego

kosztuje 60$/szt. - czego więcej się spodziewać?


60 $

W sklepie na M napewno będzie kosztowała więcej .. a ja 60 $ nie dał bym za to