Kolejna srebrna wiatrówka sprężynowa Crosmana


Crosman, będący właścicielem marki Benjamin Sheridan, znanej głównie z wiatrówek pompowanych, od paru lat uzupełnia ofertę swojej marki o wiatrówki sprężynowe. Są to oczywiście wariacje na temat chińskiej kopii Gamo Huntera. Dotychczasowe modele, Benjamin Sheridan Super Streak, to w założeniu mocne, myśliwskie sprężynowe wiatrówki łamane. Nie inaczej jest z nowym modelem Classic, dostępnym tylko w kalibrze 5.5 mm. Zgodnie z prawem serii jest to wiatrówka wykończona na srebrno, z osadą thumb-hole. W odróżnieniu od poprzednika, Classic nie ma już muszki i szczerbinki, za to w komplecie ma byle jaki chiński celownik, sygnowany nową marką Crosmana - Center Point.


Wiatrówki to nasze hobby. Nowa wiatrówka Benjamin Sheridan Classic.


Dane techniczne:
- kaliber: 5.5 mm
- długość: 1168 mm
- waga: 4.1 kg


co do jakości to nie będe

co do jakości to nie będe się wypowiadał bo nie miałem styczności z tymi crosmanami (( prawie wogóle nie mam z nimi kontaktu, może i lepiej :) )) ale z wyglądu mi sie bardzo podoba...jest świetny ..


portret użytkownika mmajstruk

Jakość jest przewidywalna


Co do jakości... cóż, jest przewidywalna. To taka chińszczyzna z lepszej półki - czyli nic tragicznego, ale też nic atrakcyjnego. A przy cenie, która będzie, to raczej można zapomnieć o nim.


Ojciec ZałożycielBerek!Ojciec Donosiciel
Nosił wilk razy kilka, donieśli na Miłka...