Jaworzno zamiast Bielsko-Białej, zawody nie tylko terenowe


ŚKS DSSR LOK, Klub Wiarus II - Bielsko Biała i BeskidTeam zapraszają na kolejne zawody FT/HFT zaliczane do rozgrywek o I Puchar FT/HFT LOK które odbędą się 19 lipca 2009 w Jaworznie. Planowana wcześniej lokazlizacja w Bielsku Białej nie doszła do skutku, ale organizatorzy zdecydowali że zawody się odbędą na terenie sprawdzonej już strzelnicy, a dokładniej to w okolicznym lesie.
Dodatkowo dla urozmaicenia zawodów rozegrane zostaną konkurencje dodatkowe:
- Silhouette
- kbks - 50 m
- karabin pneumatyczny - 100 yardów
Przez cały czas trwania zawodów czynna będzie strzelnica techniczna (zero range) oraz przewidziane są pokazy broni czarnoprochowej.

Plan imprezy:
9.00 - otwarcie biura zawodów - zapisy
9.30 - otwarcie strzelnicy technicznej ( zero range )
10.00 - rozpoczęcie zawodów w konkurencjach dodatkowych
Około 11.00 - rozpoczęcie zawodów Pucharu FT/HFT LOK - godzina uzależniona od czasu zakończenia zawodów dodatkowych ( ilości strzelających )

Tor FT/HFT będzie ułożony z 30 figurek w lesie na terenie strzelnicy - 50 metrów od budynku - dla znających obiekt - obok osi 50 i 100 m. Obowiązują regulaminy PFTA z roku 2008.

Organizatorzy zapewniają grilla, gorące i zimne napoje i świetną zabawę do późnych godzin popołudniowych.

Koszt uczestnictwa za całość 40 zł.

Tradycyjnie za każdą z konkurencji przewidziano za pierwsze trzy miejsca medale, za pierwsze sześć - pamiątkowe dyplomy.

Zgłoszenia na zawody proszę wysyłać na adres pucharlok@dssr.org w formie:
- imię i nazwisko/nick
- konkurencja/kategoria sprzętowa (HFT3 i HFT4 osobno)
- konkurencje dodatkowe

Zapraszamy do udziału we wszystkich konkurencjach - oczywiście nie jest to obowiązkowe, bo każda konkurencja oceniana jest osobno, a opłata startowa jedna.
Szczególnie zapraszamy strzelców z HW-30, Slaviami, Hatsanami (tymi słabszymi), itp. do udziału w HFT4 - u nas macie szanse wygrać nawet bez celownika optycznego!