6 września 2009, Błonie k.Warszawy


Mazowiecka Grupa Paramilitarna Kompania "Nigdy Już", zaprasza na imprezę „Adrenalina 2009”, która odbędzie się 6.09.2009 r. w Błoniu k. Warszawy. W skład tej imprezy wchodzą zawody strzeleckie, zawody skateboardowe oraz koncerty zespołów rockowych.

Zawody strzeleckie są inspirowane zasadami IPSC/IDPA, z wykorzystaniem replik ASG.

Imprezę tego typu KNJ organizuje już po raz trzeci, jednak ta będzie największa i najbardziej profesjonalna z dotychczasowych. Według naszych informacji będą to największe zawody w strzelaniu dynamicznym ASG, jakie do tej pory zostały zorganizowane w Polsce.

Celem imprezy jest wypromowanie w Polsce, zwłaszcza wśród młodzieży, dyscypliny sportu jaką jest strzelectwo dynamiczne. Repliki ASG dają możliwości treningowe i startowe zbliżone do broni palnej, dodatkowym plusem jest fakt, że przy zachowaniu podstaw bezpieczeństwa, z replikami mogą ćwiczyć najmłodsi.
Błońskie zawody mają ambicję sprawić, by repliki ASG były wykorzystywane przez młodzież i dorosłych, nie tylko w potyczkach inspirowanych działaniami wojskowymi, ale również w rywalizacji sportowej.

Strzelectwo dynamiczne polega na pokonaniu specjalnych torów strzeleckich, na których zawodnik musi się wykazać celnością, siłą i szybkością. Przewidywane jest 6 torów: dwa krótkie, dwa średnie i dwa długie (wg nomenklatury IPSC). Tory będą zbudowane z wykorzystaniem infrastruktury Parku "Bajka" w Błoniu, między innymi rzeki Rokitnicy (która niedawno została poddana procesowi rewitalizacji), oraz toru rowerowego Dirt Jumping. Tory te będą wybudowane zgodnie z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa.
Konkurencje są bardzo widowiskowe i gwarantują dobrą zabawę, tak samo zawodnikom jak i publiczności.

Sędzią głównym będzie Jarosław Bieliński - CRO IPSC, organizator największej w tym roku polskiej imprezy IPSC (Polish Open), jeden z czołowych strzelców IPSC w Polsce.

Zawodom towarzyszyć będzie stosowna oprawa i zabezpieczenie: bezpośrednia transmisja na telebimie, oprawa muzyczna, koncerty zespołów rockowych, punkty gastronomiczne, punkty medyczne, strefy dla publiczności. Równocześnie odbywać się będą zawody skatebordowe, a nad wszystkim czuwać będą profesjonalni sędziowie i ochrona.

Konkurencje odbywać się będą w dwóch kategoriach: AMATOR (osoby początkujące niedoświadczone w strzelectwie i obsłudze replik ASG) oraz PRO (zawodnicy strzelectwa dynamicznego, oraz hobbyści ASG), dodatkowo będzie prowadzona klasyfikacja drużynowa oraz dla najlepszej zawodniczki. Dla zwycięzców przewidziano szereg nagród, m.in. darmowe karnety na kurs strzelania z broni palnej, nagrody związane ze strzelectwem dynamicznym oraz wiele innych interesujących nagród rzeczowych.

W czasie Adrenaliny 2009 doskonale bawić się będą zarówno dzieci (regulamin dopuszcza starty młodzieży powyżej 12 lat) jak i ich rodzice, nie będą się nudzić profesjonalni miłośnicy ekstremalnych doznań jak i początkujące osoby poszukujące nowych wrażeń. Dlatego już dziś zapraszamy, na niedzielę 6 września 2009, do Parku „Bajka” w Błoniu k. Warszawy.


Wybiera się ktoś? Termin

Wybiera się ktoś? Termin pokrywa się z Zabrzem ale chyba wybiorę bieganie z pistoletem ;)


portret użytkownika Miki

Ja będę na pewno, a Kompania Nigdy Już

to jedna z większych i dynamiczniejszych grup ASG na mazowszu - przeszło 70 dziewcząt i chłopców, więc ruch w interesie będzie na pewno.


Serwis, tuning wiatrówek CO2

portret użytkownika Kurierex

są spore szanse że ja się pojawię.

Tylko jakieś strzeladło na asg zmontuję/ pożyczę* na weekend :-)

Chyba że odrestauruję tego "Aegasznikowa" :-) Po kąpieli działał .

KuriereX 333 half evil

 


Miłego dnia/nocy*
...Kurierex...
--www.cekaus.pl--
Diveproject.pl - Nurkujemy nawet w wodzie

*/niepotrzebne skreślić

portret użytkownika mmajstruk

Będę na pewno


Takiej okazji sobie nie odmówię. Będę.

Tylko skąd ja ASG dorwę? ;)


Ojciec ZałożycielSamiec DeltaOjciec Donosiciel
Nosił wilk razy kilka, donieśli na Miłka...

portret użytkownika yarlan

Broń na torach

ASG'a, AEG'a każdy uczestnik będzie mógł wypożyczyć na torze, więc problemu nie ma :)

Ponad to jeden z torów będzie wyposażony w pro sprzęt IPSC przez firmę 4shooter, więc będzie można wypróbować np. wieszak na pistolet, ładownice o zmiennym kącie nachylenia, podwójny pas itp itd.

 

 

Zapraszam :)

 

 


<p>Kompania Nigdy Już</p>