Zmiana terminu na 11-13 grudnia!


Dzisiejszej nocy przez okolice Zakrzowa przeszła potężna śnieżyca. Napadało ponad metr śniegu, droga jest nieprzejezdna, trakcje elektryczne pozrywane, słupy poprzewracane, drzewa w lesie połamane. Brak prądu przewidywany jest na dłuższy czas w związku z tym w ośrodku nie ma ogrzewania i nie działa większość urządzeń w tym kuchnia.
Na miejscu jest nasz kolega Adam P i po rozmowie z właścicielem ośrodka uzyskał informację że w obecnej sytuacji nie ma możliwości przyjęcia gości do ośrodka.
W związku z zaistniałą sytuacją zmuszeni jesteśmy przenieść termin zakończenia rozgrywek pucharowych na najbliższy wolny termin tj. 11-13 grudnia 2009.
Ponieważ dobrze wiemy że część z uczestników pozałatwiała sobie urlopy na wyjazd i mogą mieć problemy z przeniesieniem wolnego na nowy termin prosimy o zgłaszanie na maila pucharlok (at) dssr.org informacji kto musi zrezygnować z udziału - oczywiście każdy dostanie zwrot wpłaconych pieniędzy.
Jednocześnie informujemy że można się dopisywać na nowy termin - bez ograniczenia czasowego.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy - niestety siły natury okazały się nieprzychylne - pogoda wygrała.


Śląski Klub Strzelecki DSSR LOK zaprasza wszystkich miłośników strzelectwa pneumatycznego, a w szczególności zawodników biorących udział w rozgrywkach o I Puchar FT/HFT LOK na Zlot kończący tegoroczną edycję pucharu.
Impreza odbędzie się w miejscowości Zakrzów koło Wadowic (i Kalwarii Zebrzydowskiej) w dniach 11-13 grudnia 2009 roku.

Wszelkie szczegółowe informacje, formularz zgłoszeniowy, mapa dojazdu i zdjęcia dostępne są na stronie DSSR.

Serdecznie zapraszamy
Zarząd ŚKS DSSR LOK


portret użytkownika peyalo

zapytanko

" Na co dybie w Wielorybie czubek nosa Eskimosa"

 Rc to chyba kolega od jeppa ,tyle po nicku pamiętam Peyalo się kłania  sąsiad z czerwonego Volva  w Pludrach , Adam zapraszał mnie do Zakrzowa ,chętnie bym skorzystał i zobaczył zawody w innym wydaniu,ale z przyczyn zdrowotnych raczej nie startuje,czy mógłbym sie pojawić jak piąte koło u wozu jako osoba towarzyszaca i chętnie pomagajaca ,moge robić za fotografa.Lecz czy mógłbym przedmuchać plujkę poza konkurszem bo całego toru nie przejdę ale wynalazki przetestował bym w terenie.Może tylko sylwetki,na pewno nie będę przeszkadzać, zapytaj Adama Proszę o odpowiedz bo czasu mało a teren mi sie podoba.Pozdrawiam P


Na co dybie w Wielorybie czubek nosa Eskimosa