Najmocniejsza wiatrówka w limicie 7J


Dzięki dobrej woli i pracy paru wspaniałych osób, miałem możliwość poddać testowi limitową wersję jednego z modelu Hatsan Arms Company – wiatrówkę Hatsan 125. Model ten od pierwszych, oficjalnych informacji o nim, wzbudzał ciekawość. Konstrukcyjnie Hatsan 125, został zaprojektowany jako wiatrówka FAC. Producent deklarował prędkość początkową śrutu na poziomie 375 m/s (1250 fps). Dla miłośników „mocy” i demolowania celów, objawiło się coś w rodzaju Świętego Graala wiatrówek FAC. Potężna "moc", za niewielkie pieniądze. Pojawiło się wiele spekulacji na temat tego modelu. Od opinii, że jest to tylko wysilony system z Hatsana 55/70 i innych, po wielkie nadzieje, pojawienia się nowych rozwiązań technicznych.
Na naszym rynku szybko pojawiła się limitowa wersja modelu 125, o ograniczonej energii poniżej limitu 17J. Taki właśnie model stał przedmiotem testu.


Wiatrówki to nasze hobby. Wiatrówka Hatsan 125 - test.


Artykuł dostępny tylko dla Ferajny.
Czytaj całość...


I znowu dla ferajny

Powoli mam tego dosyć,jakiś ciekawy artykuł i zaraz tylko dla ferajny.


portret użytkownika lightmun

Dziwne...

Dlaczego masz dosyć, ja bym miał niedosyt! Ja się wkurzałem tylko trochę zanim trafiłem do ferajny i zanim mogłem czytać artykuły innych. Prawie momentalnie skontaktowałem się z OZem że mu napisałem mały artykuł o rozbiórce izh. Mówie Ci, rozkręć coś i to opisz a problemy znikną:)!

I nie gniewaj się!


ok

Tu nie ma mowy o gniewaniu.Ja po prostu nie mam czasu na pisanie,a na necie spędzam dziennie jakieś 10 min.Pozdro


portret użytkownika mmajstruk

Pewnie, znowu dla Ferajny


Powoli mam tego dość. Jakiś artykuł wchodzi, i zaraz ktoś kolejny płacze, że tylko dla Ferajny.

Ja już wymiękam, nie będę po raz kolejny tłumaczył: zajrzyj do FAQ, tam masz wyjaśnione dlaczego dla Ferajny najpierw.

Wtedy stanie się to jaśniejsze.

A jak już będziesz w Ferajnie, to wtedy zrozumiesz na pewno.Ojciec Donosiciel
Nosił wilk razy kilka, donieśli na Miłka...

Witam

Jak masz dość,to po kiego grzyba odpisujesz.Doczekamy się czasów,kiedy internet będzie dostępny tylko dla ferajny.Możesz usunąć moje konto pozdr.


portret użytkownika mmajstruk

Za dużo byś chciał.


Nie usunę twojego konta, bo mi się nie chce. A nie chce mi się, bo nie jestem twoim służącym. Pomyliłeś ewidentnie miejsca - kim ty jesteś, żeby wymagać dostępu do artykułów, kasowania kont, itd? Nie poprzewracało ci się w głowie przypadkiem od nadmiaru praw?Ojciec Donosiciel
Nosił wilk razy kilka, donieśli na Miłka...

DO OJCA DYREKTORA

TO TOBIE POJ....ŁO SIE OD NADMIARU WŁADZY O WIELKI SZEFIE TEGO SERWISU HAHAHAHAHHAHA MIAŁ PARE WIATRÓWECZEK W RĘKU I WIELKI SZPENIO.NIE MASZ NAJMNIEJSZEGO POJĘCI CO TO KULTURA PRACY,NIEWAŻNE ILE RAZY KTOŚ BĘDZIE PYTAŁ JAK ZOSTAĆ TWOJĄ OWIECZKA,CZŁONKIEM FERAJNY TY MUSISZ ODPISYWAĆ JAK CZŁOWIEK,A NIE JAK BURAK, A JEŻELI CHODZI O DOSTĘPNOŚĆ ARTYKUŁÓW TO MAM PRAWO WYGŁASZAĆ SWOJĄ OPINIĘ , A TY MUSISZ JE WYSŁUCHAĆ, CHOĆ BY NIE WIEM JAK BYŁA KRYTYCZNA. POZDRAWIAM SERDECZNIE


portret użytkownika mmajstruk

Coś ci się ewidentnie pomyliło.

Może i mi się poj...ało, ale tobie zdecydowanie bardziej.

Zasady panujące na tym serwisie są wyraźnie opisane. Skoro ci się nie podobają, to nikt cię nie zmusza byś tutaj przychodził. Jeśli ich nie przeczytałeś, to jesteś leniem. Wyrażając swoje niezadowolenie pokazujesz, że nie tylko jesteś leniem, ale i uważasz, że wszyscy i wszystko jest na twoje żądanie i zawołanie. Niczego nam nie dałeś, niczego ci nie zawdzięczamy, więc niczego nie musimy ci dawać, a twoje zdanie, wyrażane w taki sposób, nikogo nie interesuję.

Jeśli tobie wszystko wolno i wszystko się należy, to i mnie - nie zamierzam więc wysłuchiwać twoich opinii, z tego samego powodu, z którego ty nie zamierzasz.


Żegnam ozięble.Ojciec Donosiciel
Nosił wilk razy kilka, donieśli na Miłka...

portret użytkownika lightmun

Widzisz, tak to jest, że 10

Widzisz, tak to jest, że 10 minut to czasami za mało... Połóż się spać np. 30 minut później. Odnośnie tych owieczek, to osobiście nie czuje się owieczką, zarówno OZa jak i czyjąkolwiek. Nie chodzi tu o pucowanie dupy komuś, tylko własny wkład do koryta. Trzeba najpierw do koryta dolać. Ale z drugiej strony, nie dziwie się Tobie, mój imienniku, że brak czasu powoduje u Ciebie gniew na OZa za reguły, jakie on ustalał (poprawcie mnie, jeśli się mylę). Ale narzekaniem i gniewaniem się (ewidentnie jesteś rozzłoszczony) nic nie wskóramy niestety. Chętnie pomogę Ci przygotować coś po Twojej myśli, mam chyba trochę więcej czasu i służę pomocą, jeśli naprawdę masz ochotę i CHCESZ coś napisać- to MOŻESZ. Pozdrawiam!:)


portret użytkownika wojtek_pl

Dziecko...

Dziecko neostrady ??

Jak ci się nie podoba to nie przychodź. Nie będziemy tęsknić.

Jeśli jednak mimo wszystko chcesz to musisz zaakceptować zasady jakie tu panują (regulamin i FAQ).

Proste ?


Advocatus Diaboli Localis

"Porządny obywatel najbardziej powinien się obawiać ludzi, którzy twierdzą, że porządny obywatel nie ma się czego obawiać"

Nie dla wszystkich.

No właśnie.Dlaczego nie mogę przeczytać tego artykułu?nawet,pomimo że jestem zarejestrowany.


portret użytkownika eclip2

Bo artykuł jest tylko....

...dla Ferajny. Po określonym czasie stanie się dostępny dla zarejestrowanych a później dla wszystkich.


...+BT3-9x40DOA600
Hatsan55(II)
Łucznik wz.70 1975