Wiatrówki Cometa Fusion, Fusion Black, Fusion Complements


Hiszpańska firma Cometa, po latach przerwy, zaprezentowała nową serię wiatrówek. Cometa Fusion to łamany, sprężynowy karabin pneumatyczny, wyposażony w integralny tłumik i separator (zgodnie z modą jest to bull-barrel). Jest to pierwszy model Comety pozbawiony muszki i szczerbinki. Fabryka chwali się lufą: precyzyjną, kutą na zimno. Wiatrówka ta występuje w kilku wersjach różniących się osadą i wyposażeniem.

Cometa zawsze była dobre dwa lata za trendami panującymi w branży wiatrówkowej. Gdy rozpoczęła się moda na FT/HFT, Cometa prezentowałą "snajperskiego" składaka, gdy przyszła moda na "taktyczność", pokazała wersję do FT/HFT. Teraz, gdy bull-barrel jest niemal standardem, i odchodzi się od przyrządów optycznych, Cometa jako ostatni chyba producent wprowadza to w swoich wiatrówkach. Za rok-dwa ujrzymy pewnie Comety w pixel camo, skoro od roku są wprowadzane na rynek.


Wiatrówki to nasze hobby. Nowa wiatrówka Cometa Fusion.
Cometa Fusion - model podstawowy, w osadzie drewnianej


Wiatrówki to nasze hobby. Nowa wiatrówka Cometa Fusion Black.
Cometa Fusion Black to wiatrówka w czarnej osadzie plastikowej


Wiatrówki to nasze hobby. Nowa wiatrówka Cometa Fusion Star.
Cometa Fusion Star posiada osadę z regulowaną baką, znaną z Comety 400 Star


Wiatrówki to nasze hobby. Nowa wiatrówka Cometa Fusion Complements.
Cometa Fusion Complements to Fusion Black wyposażona w celowniki optyczny 3-9x40 z podświetlanym MilDot'em, z montażem i zakrywkami flip-open. W wersji Pack Sniper dodawany jest dwójnóg.

Dane techniczne:
- kaliber: 4.5, 5.5 mm
- długość: 1140 mm
- waga: 3.4 kg