10 września 2010, Błonie k.Warszawy


Mazowiecka Grupa Paramilitarna Kompania Nigdy Już zaprasza wszystkich na zawody strzeleckie '3Gun ASG', które odbędą się 5 września 2010r. w Błoniu.
KNJ organizuje zawody strzeleckie ASG już po raz 4-ty, za każdym razem z większym rozmachem oraz pomysłowością.


Wiatrówki to nasze hobby. Adrenalina Open 2010 - 3Gun ASG.


Zawody będą się składały z sześciu torów strzeleckich: czterech pistoletowych, jednego strzelbowego oraz jednego karabinowego. Można startować z bronią własną lub klubową. Dokładny opis klas sprzętowych jest w regulaminie na stronie zawodów.

Poza klasyfikacją indywidualna REGULAR będzie prowadzona także klasyfikacja w trzech dodatkowych grupach: JUNIOR (12-16 lat), SENIOR (50+ lat), LADY oraz klasyfikacja DRUŻYNOWA.
Klasyfikacja JUNIOR daje możliwość zabawy replikami ASG młodzieży, która zazwyczaj nie jest dopuszczana na otwartych strzelankach – zabawy bezpiecznej, pod nadzorem sędziów.
Zapraszamy strzelców ASG, sportowych, dynamicznych i wszystkich pasjonatów strzelectwa z całymi rodzinami – dla każdego znajdzie się ciekawy pakiet atrakcji.

Oczywiście dla każdej klasyfikacji przewidziane są atrakcyjne nagrody oraz trofea.

Adrenalina Open 2010 – to impreza muzyczno sportowa w skład której, poza zawodami strzeleckimi, wchodzą zawody skateboardowe oraz koncerty muzyczne.

WWW.ADRENALINAOPEN.PL


portret użytkownika yarlan

Mamy kolejnego sponsora

Mamy kolejnego sponsora nagród:

Komplety Strzeleckie - fundują pakiety szkoleń strzeleckich.

Ponadto:

- będzie stoisko gdzie każdy będzie mógł się zapoznać z budową oraz zasadą działania broni palnej, pomacać, rozłożyć, złożyć :)

- każdy zawodnik otrzyma kupon zniżkowy na szkolenia organizowane przez Komplety Strzeleckie.Niebawem opublikujemy listę nagród ;)


<p>Kompania Nigdy Już</p>