Gorące emocje podczas rywalizacji strzeleckich


Strzelectwo od początków swojej historii jest nierozerwalnie związane z rywalizacją i pokazami umiejętności. Tak będzie i tym razem. Podczas gorących emocji strzeleckich, jakie wywoła VII edycja Warszawskiego Pikniku Strzeleckiego, zaszczepimy wśród uczestników ducha sportowej rywalizacji.

Organizatorzy oprócz atrakcji w postaci broni palnej, broni pneumatycznej oraz pokazów „taktycznych” zaplanowali konkurs strzelecki dla uczestników. A Airguns.pl zorganizował szybki konkurs dla Użytkowników portalu.


Wiatrówki to nasze hobby. Konkursy na Pikniku Strzeleckim i Airguns.pl.


Konkurs rozpocznie się o godz. 15:00, kiedy miłośnicy mocnych wrażeń będę już po rozgrzewce. Ilość miejsc w konkursie została ograniczona do 30, dlatego zainteresowani muszą oprócz umiejętności mieć trochę szczęścia i refleksu. Aby zgłosić swój udział wystarczy na godzinę przed rozpoczęciem strzeleckich rywalizacji pojawić się w kasie z wykorzystanym karnetem na dowolny rodzaj broni.

Popisy umiejętności uczestników zmierzone zostaną za pomocą broni krótkiej w postaci pistoletu Glock 17. Każdy ze strzelców odda 10 strzałów na podstawie, których wyłonimy 3 najlepszych.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:
I miejsce – karnet strzelecki o wartości 150 zł oraz kupon upominkowy na Jazdę 4x4
II miejsce – karnet strzelecki o wartości 100 zł oraz kupon upominkowy na Lot Motolotnią
III miejsce – karnet strzelecki o wartości 100 zł oraz kupon upominkowy na Jazda Quadem

Nagrody zostały ufundowane przez organizatora imprezy Strzelnicę Parabellum z Sulejówka oraz serwis upominkowy Wyjątkowy Prezent.

Serwis internetowy WyjątkowyPrezent.pl, to pierwsza firma w Polsce, która na szeroką skalę zaoferowała Vouchery na prezenty w formie przeżyć. Od 2007 roku spółka zrealizowała już ponad 38 000 indywidualnych prezentów i jest liderem na polskim rynku, oferując ponad 170 prezentów w formie przeżyć takich jak Lot Szybowcem, Jazda 4x4, Romantyczny Masaż dla Dwojga, Sesja Fotograficzna czy zupełna nowość na polskim rynku – Księgi Przeżyć.
Szczegóły dotyczące Pikniku można śledzić na bieżąco na stronie organizatora www.strzelectwo.info oraz na profilu Warszawski Piknik Strzelecki na portalu społeczościowym Facebook.com.


Wiatrówki to nasze hobby. Konkursy na Pikniku Strzeleckim i Airguns.pl.


Czas teraz na szybki konkurs wśród czytelników Airguns.pl.

W tym "newsie" widzicie dwa zdjęcia. Na samej górze - pistolet. Powyżej tego akapitu - karabin. Pytanie brzmi: jaka to broń, która na nich jest przedstawiona?
Pytanie proszę przesłać do mnie poprzez PW (wystarczy kliknąć w autora newsa "mmajstruk", po czym wybrać "Send this user a message"). Pierwsze 5 osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi, otrzyma karnet o wartości 30 zł, ufundowane przez organizatora Pikniku, który można będzie zrealizować na osiach 50-metrowych.

A jest z czego postrzelać...

Pistolety:
Jericho 941 - kal. 9 mm Para - Izrael
Glock 17 - kal. 9 mm Para - Austria
Walther P1 - kal. 9 mm Para - Niemcy
Sig Sauer P229 - kal. 9 mm Para - Szwajcaria
CZ 75 - kal. 9 mm Para - Czechosłowacja
Parabellum P08 – kal. 9 mm Para – Niemcy
TT wz. 33 – kal. 7,62x25 – Rosja
CZ 52 – kal. 7,62x25 – Czechosłowacja
Walther PPK – kal. 7,65 Brow. – Niemcy
FN 1903 – kal. 9 Brow. Long – Belgia
Steyr 1912 – kal. 9 mm Para – Austria
Sig Sauer P228 – kal. 9 mm Para – Szwajcaria
Sig Sauer Pro – kal. 9 mm Para – Szwajcaria
H&K P9S – kal. 9 mm Para – Niemcy
PM 84P – kal. 9 mm Para – Polska
B+T MP9 – kal. 9 mm Para – Szwajcaria
CZ70 – kal. 7,65 Brow. – Czechosłowacja
Cena: 10 strzałów - karnet 30 zł

Rewolwer:
Ruger Red Hawk - kal. 44 Magnum – USA
Cena: 5 strzałów - karnet 30 zł

Zapraszam do zabawy!