Warszawa, 19 czerwca 2011 r.


Od ostatniej odsłony strzeleckich atrakcji minęły już 2 tygodnie, emocje nieco zelżały, ale organizatorzy nie spoczęli na laurach. Już 19 czerwca Strzelnica Parabellum szykuje kolejna dawkę adrenaliny.


Wiatrówki to nasze hobby. Piknik Strzelecki.


15 maja na strzelnicy Wojskowej Akademii Technicznej wszyscy miłośnicy mocnych wrażeń mieli okazję spróbować swoich sił w wielu konkurencjach. Organizatorzy przygotowali dla uczestników ponad 50 modeli broni. Jak zawsze pojawiły się modele broni historycznej z okresu I i II wojny światowej, jak również broń współczesna łącznie z karabinami snajperskimi. Zgromadzeni mogli także bezpłatnie wypróbować broń pneumatyczną oraz skorzystać ze strzelnicy łuczniczej. Nowością były rozgrywki paintballowe, w których każdy mógł spróbować swoich sił zupełnie za darmo. Pomimo nie najlepszej pogody chętnych nie brakowało.


Wiatrówki to nasze hobby. Piknik Strzelecki.


Sukcesem okazał się również konkurs strzelecki, zebrani ochoczo przystąpili do udziału w rywalizacji, a zachętą z pewnością były atrakcyjne nagrody. Poziom umiejętności uczestników okazał się wysoki, ale dzięki sprawnej organizacji wyłonienie najlepszych nie sprawiło najmniejszego kłopotu. Zdjęcia z ostatniej imprezy można oglądać na stronie Warszawskiego Pikniku Strzeleckiego.


Wiatrówki to nasze hobby. Piknik Strzelecki.


19 czerwca to kolejna okazja by wziąć udział w jedynym takim Pikniku strzeleckim w Warszawie, gdzie z pewnością organizatorzy zadbają o kolejne bezpłatne atrakcje i jak zawsze towarzyszące imprezie pozytywne emocje.
Szczegóły dotyczące Pikniku można śledzić na bieżąco na stronie www.strzelectwo.info oraz na profilu Warszawski Piknik Strzelecki na portalu społecznościowym Facebook.com.


Wiatrówki to nasze hobby. Piknik Strzelecki.


Serdecznie zapraszamy!!!