27 sierpień 2011, Łazy


Klub Strzelectwa Pneumatycznego JURA i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łazach w dniu 27 sierpnia 2011 roku zaprasza na uroczyste otwarcie „KANIONU”. W jego nowej formule ma to być teren przeznaczony do uprawiania różnego rodzaju sportów terenowych. Kanion będzie doskonałym miejscem do uprawiania strzelectwa – wiatrówki i paintball, offroad, kolarstwa górskiego, wspinaczki itp.

Jedną z atrakcji tego otwarcia będą zawody HFT organizowane przez KSP JURA.

Do dyspozycji zawodników będzie tor ustawiony z 40 figurek. Strzelcy, którzy odwiedzili nas na „KANIONIE” 8 maja 2011 mieli okazje przekonać się o możliwościach tego miejsca. Możecie spodziewać się ciekawych stanowisk wykorzystujących maksymalnie potencjał terenu, aczkolwiek tym razem zrezygnujemy ze stanowisk zmuszających do ekstremalnego strzelania pod górę. Nie mniej jednak postaramy się Was czymś nowym zaskoczyć.

Plan zawodów:
8:30-9:30 zero range
9:00-9:30 rejestracja zawodników
9:30 odprawa i losowanie grup
10:00-14:00 zawody HFT
15:00 ogłoszenie wyników

Dla zwycięzców przewidujemy drobne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów oraz pamiątkowe dyplomy. Zgodnie z tradycją, wśród uczestników zawodów rozlosujemy karnety wejściowe do Parku Wodnego JURA.

Koszt uczestnictwa :
- zawodnik 20zł
- osoba towarzysząca (piknikowiec) – gratis!!!
W cenę wliczona jest woda mineralna na tor.

Rejestracja zawodników i osób towarzyszących wyłącznie poprzez FORMULARZ. Wpłaty przyjmujemy na miejscu w biurze zawodów.

LISTA ZAREJESTROWANYCH ZAWODNIKÓW

Po zakończeniu zawodów, uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w pozostałych atrakcjach zaplanowanych z okazji otwarcia „KANIONU” Po godzinie 15 zaplanowane są pokazy offroad’owe, wspinaczki skałkowej i painball. Do dyspozycji uczestników będą (odpłatnie) dostępne stanowiska małej gastronomii. Należy liczyć się z tym, że wszystkim tym imprezom z uwagą będą przyglądać się media, a niektórzy uczestnicy mogą zostać poproszeni o udzielenie wywiadu.

Z powodu mnogości równolegle odbywających się "event'ów" należy liczyć się z pewnymi utrudnieniami w postaci kibiców, mediów, gapiów i innych nieprzewidzianych "atrakcji". Pomimo tych ewentualnych niedogodności organizatorzy zapewnią wszystkim bezpieczeństwo na torze, wspomagani przez lokalnych strażaków.


Temat na Forum