"Hubertus Expo 2008", Warszawa, 25-27 kwietnia 2008 r.


Dzisiaj rozpoczynają się największe polskie targi broni. W piątek i sobotę w godzinach od 10.00 do 18.00, w niedzielę od 10.00 do 16.00, obejrzeć można ofertę polskich i zagranicznych firm.
Nie dajmy się jednak ponieść emocjom i marketingowym zapewnieniom organizatorów. Wizyta na ul. Prądzyńskiego w kompleksie Expo... cóż niewątpliwie rozczaruje. Jeśli wśród wystawców znajdzie się więcej niż jedna firma z zagranicy - to będzie sukces i uzasadnienie dla określenia "międzynarodowe". 75 wystawców nie oszałamia ani ilością, ani przedstawianą ofertą. Ciasnota, tłok i hałas raczej mamy za to zagwarantowany.

Targi będą na pewno okazją by obejrzeć choć w drobnej części ofertę niektórych firm. Okazją oczywiście dla tych, którzy mają i daleko do sklepów, i daleko na wszelakie zawody czy zloty. Tak więc czy warto wydać 10 zł za bilet wstępu?
To już zależy od Was. My z pewną nieśmiałością, ale jednak polecamy. W końcu może jednak coś ciekawego się wypatrzy, o czym nie omieszkamy donieść... po targach.


portret użytkownika misior

Zapraszam we wrześniu do Kielc.

Ja zapraszam we wrześniu do Kielc też na targi:

"XVI Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego odbędzie się w Targach Kielce w dniach od 8 do 11 września 2008 roku. Jest to jedna z największych i najważniejszych imprez tego rodzaju w Europie. W jubileuszowej – XV – edycji Salonu udział wzięły 364 firmy z 24 krajów."

Cytat ze strony:

http://www.targikielce.pl/index.html?k=mspo&s=index

 


Dobrzy ludzie są zawsze przekonani, że mają rację. - Barbara Graham (stracona w San Quentin 3 września 1955)