Kolejna okazja by się spotkać


Zapraszamy czytelników i sympatyków portalu Airguns.pl na zlot strzelecki, organizowany w podwarszawskim Kampinosie na terenie Wioski Indiańskiej za boiskiem gminnym. Położona malowniczo u podnóża stoku pradoliny Wisły Wioska Indiańska dysponuje strzelnicą wiatrówkową 50 metrów, dla miłośników dalekich dystansów też się bezpieczny tor znajdzie.Na wypadek gorszej pogody jest spora wiata, zapewniamy ognisko i ruszt nad nim. Wiktuały goście przywożą własne - najbliższy sklep jest 500 metrów dalej.


(wkład na ruszcie wyłącznie poglądowy :)

Jest gdzie zaparkować, jest gdzie rozbić namiot. Warunki polowe - miłośnicy cywilizacji z łatwością znajdą nocleg w Kampinosie, lub w promieniu kilku kilometrów od niego.

Program imprezy - spotykamy się w sobotę po południu, kto chce, strzela, kto chce ten się integruje przy ognisku i ruszcie. Nocne Polaków rozmowy etc. W niedzielę zawody Silhouette, będzie też rozstawiony mini tor HFT (pięć figurek) i oczywiście dalszy ciąg radosnego strzelania rekreacyjnego.

Miłośnicy ASG mogą się sprawdzić w zawodach strzelania dynamicznego w pobliskim (10 km) Błoniu na imprezie "Adrenalina 2010" organizowanej przez prężną błońską grupę ASG "Kompania Nigdy Już".


portret użytkownika Miki

Atrakcje w okolicy

W niedzielę na Bemowie (WAT) odbędzie się Piknik Strzelecki - dla chętnych na strzelanie z broni palnej. Jak ktoś ma ochotę na niecodzienną rozrywkę - w sobotę będzie 25 Raid QuQurydziany. W tym roku Tomek zaplanował scenerię fabryczną - goście przybywają odziani w robocze drelichy, kaski wydawane będą na miejscu. Jak znam Tomka, na pewno będzie można się pobrudzić, ale zabawa będzie przednia. Impreza zaczyna się o czternastej, w miejscowości Chlebnia (pomiędzy Błoniem a Grodziskiem Mazowieckim) w starych zabudowaniach opuszczonego PGR. Łatwo poznać, bo na często używany przez paintballowców w strzelankach odznacza się charakterystycznym poplamieniem.


Serwis, tuning wiatrówek CO2

portret użytkownika nimzok

Od której impreza zaczyna się

Od której impreza zaczyna się w sobotę, od której w niedzielę?


Pozdrawiam
Nimzok, AA S400 Classic + DOT 4-16

portret użytkownika Miki

W sobotę od południa

a w niedzielę zależy jak kto wstanie :)


Serwis, tuning wiatrówek CO2

portret użytkownika D-espero

Moze jakas mapka dojazdu?

Kilka osob wiecej by pewnie dotarlo, gdyby dokladnie wiedzialo gdzie ma dotrzec. Niestety, ja sam malo znam ta okolice i mam watpliwosci jak trafic. W zasadzie po zapachu grila :-) i po odglosach palby, ale na wszelki wypadek...


D-espero - Strzelanie - sztuka powtarzania błędów :-)

portret użytkownika Miki

Google mapa mówi 52.269810,

Google mapa mówi 52.269810, 20.474041


http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=&daddr=52.26981,20.47404...


Wyjeżdżasz z Warszawy przedłużeniem Górczewskiej i cały czas prosto. Jak zobaczysz tablicę "Kampinos" patrz uważnie po prawej stronie będzie hala sportowa - miej świadomość skali, hala jest na miarę wioski, jaką jest Kampinos. Za halą jest boisko piłkarskie, i Wioska Indiańska, której z drogi nie widać, bo jest niżej o dobrych dziesięć metrów niż teren boiska.


Sto metrów dalej w stronę centrum Kampinosu jest po lewej stacja paliwowa - jak dojedziesz do niej, to znak, że przeoczyłeś, i trzeba zawracać :)


Boisko objeżdżasz z prawej strony, przy tej pogodzie nawet nie ma co próbować zjechać ze skarpy - jak jest mokro, problem z podjechaniem pod nią mają rolnicze ciągniki z napędem na cztery koła. Parkuje się na górze i na dół jakieś sto metrów per pedes trzeba.Serwis, tuning wiatrówek CO2