Nie jesteś członkiem Ferajny Airguns! Tę stronę oglądać mogą tylko użytkownicy portalu z rangą "Ferajna" i "Aspirant".

portret użytkownika wojtek_pl

Norma...

Jak dla mnie to typowy Hatsan...


Advocatus Diaboli Localis

"Porządny obywatel najbardziej powinien się obawiać ludzi, którzy twierdzą, że porządny obywatel nie ma się czego obawiać"

Moim zdaniem

Moim zdaniem test zrobiony rzetelnie i dokładnie. Jak go sobie tak czytam to przypominam sobie mojego Hatsana :) I muszę powiedzieć że w moim nie było tej muszki na szynie. Zamontowana była na stałe. Bezpiecznik moim zdaniem nie "chodził" tak ciężko jak jest opisany w tekście.


850 AirMagnum +Blog 6-24x50 AOE

Ze strzelania z Hatsana 125

Ze strzelania z Hatsana 125 kolegi pamiętam tylko tyle, że mimo iż jestem facetem słusznego wzrostu i postury (185 cm oraz 110 kilo wagi) to miałem kłopot ze złamaniem lufy... Sama wiatrówka jest naprawdę potężnych rozmiarów, założenie tłumika bez obcinki lufy robi z niej prawdziwą wędkę :)


hatsan 125

Witam ...mam pytanie ...po co nabijać kabze jakimś tam Alchemikom i Hoganom jak mozna to wszystko samemu zrobić ? wiatrówka jest prosta jak budowa cepa .Pozdrawiam..:)


ferajna

No tak a ja dobijam się żeby przeczytać o Hatsanie.Trudno poczekam.Może kiedyś?


AN

Tylko dla uprzywilejowanych

Witam.

Wiatrówkami bawię się od dawna, do tej pory były to zawsze niskobudżetowe karabinki max 1000 zł (nigdy nie kupiłem chinki), teraz postanowiłem kupić droższy sprzęt, więc pierwsze co przyszło mi do głowy - trzeba poczytać, najlepiej w necie. Wchodzę na te strony i co?

No oczywiście jak zwykle, propagujemy sport, strzelectwo za pomocą jakiś "rang" specjalnych przywilejów, test tylko dla "ferajna" itp. No zatem moje gratulacje za sposób zachęty do czytania tych stron i możliwość czerpania zgromadzonej na nich wiedzy. Proponuje zatem SMS za 10zł by móc zacząć czytać testy i kolejne SMS-y po 10zł za każde 3 linijki tekstu, no a za zdjęcie sprzętu to chyba ze 30zł za sztukę. Wtedy propagowanie przez ten portal jednego z najstarszych sportów jakim jest strzelectwo będzie pełne.


portret użytkownika norman_69

A puść prę sms-ów po 10

A puść prę sms-ów po 10 zł,albo zrób przelew na moje konto(numer podam)na kilka setek to się za Tobą wstawię..,hi hi...dajesz -czerpiesz, nie ma lekko...takie sa reguły gry,i proszę nie wszczynaj awantury.Dobrze radzę...rileks... odpręż się, pomyśl i dopiero pisz.


Norman_69-,,Airguns nightmare''
HW 50 S + DOC 3-9X40
Hatsan 55,,Ultra'' QT +PP 3-9x40 AO ,,Cekaus made''
Bajkał iż 53m lufa HW

Potrzebujecie celów,stojaków do wiatrówek i wyrobów ze stali-piszcie śmiało

Pomyśl?

Nigdy nie robię niczego bez namysłu lub sprawdzenia, Pomyśl a potem pisz?. Sam pomyśl zanim napiszesz - jeżeli zdobędę wiedzę potrzebną mi teraz to jest szansa że się nią podzielę, a tak..... . No cóż jak zwykle, awantury nie mam zamiaru wszczynać, regulamin przeczytałem, nie wynika z niego wiele (odnośnie zdobywania uprawnień). Tekst który napisałem uważam - całkiem poprawny wg "zasady żyjemy w wolnym kraju" ja to widzę właśnie tak. Szersze spojrzenie na świat jest trudne do zniesienia - wiem i rozumiem. Nie każdy jest w stanie łamać reguły, być bezinteresowny i pomocny. Piszę na innych forach ba mam jeszcze jedno czy dwa hobby i zawsze staram się aby moje mniej lub bardziej pomocne teksty były dostępne absolutnie za free i dla każdego. Pozdrawiam i życzę milej obowiązkowo regulaminowej zabawy.


portret użytkownika mmajstruk

To już się nudne robi

Najpierw czytać, potem pisać:

http://www.airguns.pl/faq-jak-dyskutowac

http://airguns.pl/chlopcy-z-ferajny


Nigdzie nie jest powiedziane, że propagowanie jest tożsame ze swobodnym dostępem do wszystkiego. Tak się składa, że artykuły się "same" nie napiszą i "same" nie umieszczą.

Brutalna zasada mówi, że za darmo to i wcirów nie dostaniesz. A nawet jakbyś chciał, to nie zapłacisz za to, by móc przeczytać zastrzeżone artykuły. Bo nie.

My jesteśmy wolnymi ludźmi, Airguns.pl prowadzimy tak, jak nam się podoba i nikt nas do niczego zmusić nie może. Ty jesteś wolnym człowiekiem, więc nikt cię do niczego nie zmusza. Przemyśl to sobie.Ojciec Donosiciel
Nosił wilk razy kilka, donieśli na Miłka...

Nikt cię do niczego nie zmusza

Wyraziłem jedynie moją subiektywną opinię o dostępie do wiedzy, nie mam zamiaru ani możliwości do niczego was zmuszać, pragnąłem jedynie poddać w wątpliwość opisane (w twoich linkach), a przeczytane przeze mnie zasady. Ja to widzę właśnie tak, a zgodnie z tym co sam piszesz "jesteśmy wolnymi ludźmi".

Pozdrawiam